Solnanogi opinieDbanie o zdrowie stóp w przyszłości przyniesie nam długofalowe efekty. Zdrowe stopy to piękne stopy, nie warto ich więc lekceważyć, ponieważ są one podstawą naszego ciała. Najlepiej zadbać o nie już w młodym wieku, jednak zawsze jest pora, by się o nie zatroszczyć.

Solnanogi – działanie

Po wrzuceniu tabletki do wody przyjmuje ona postać soli, której drobne drobinki działają jak delikatny peeling. Do zabiegu potrzebujemy tylko miski z ciepłą wodą, ręcznika i dwudziestu minut wolnego czasu. Najlepiej kąpiel stóp wykonać na koniec dnia, kiedy potrzebujemy chwili odpoczynku i wyciszenia. Pozwoli nam ona poczuć się lepiej, bardziej komfortowo. Stopy stają się dzięki temu bardziej wytrzymałe, następnego dnia będą dla nas podporą na długie godziny. Solnanogi poprawia ukrwienie, dzięki czemu ze stóp schodzi opuchlizna i nogi wydają się smuklejsze. Odcień skóry z ziemistego staje się kremowy, zdrowszy. Skóra jest lepiej odżywiona, nawilżona.

tabletki SolnanogiTabletki Solnanogi pomogą osobom walczącym z problemem suchej skóry czy też pękających pięt. Tworzą na skórze naturalną warstwę ochroną, która pomoże naszej skórze zmagać się z bakteriami, a także z urazami mechanicznymi. Tabletki Solnanogi wpływają na szybsze gojenie się ran, na regenerację naskórka. Skóra stóp jest miła w dotyku, dzięki działaniu soli pozbywamy się z niej nierówności czy pęcherzy. Działanie soli może zostać wzmocnione przez używanie produktów z mocznikiem, który zmiękczy naskórek. Warto też pamiętać o dbaniu o odpowiedni komfort – o odpowiednie do naszej pracy i aktywności fizycznej obuwie.

Kąpiel z użyciem soli jest też ważna dla naszego komfortu i odpoczynku psychicznego, ponieważ pozwala odpocząć, zrelaksować się i przywrócić spokój ducha. Kąpiel stóp wycisza, dzięki niej możemy chociaż na chwilę odpocząć od szybkiego tempa życia.

Tabletki Solnanogi pomagają w przypadku chorób stóp. Jednak gdy na naszych stopach występują wyraźne zmiany chorobowe należy zgłosić się do lekarza i zasięgnąć jego opinii. Nie należy bagatelizować objawów, ponieważ może to być niebezpieczne dla naszego zdrowia.

Solnanogi a choroby i alergie

Dzięki naturalnemu składowi tabletki Solnanogi są bezpieczne dla alergików. Mogą je też stosować dzieci i osoby z bardzo wrażliwą skórą. Tabletki pomogą w chorobach skóry stóp, a także w przypadku występowania pęcherzy czy brodawek. Solnanogi pomaga przy walce z nadmierną potliwością stóp, ponieważ zapobiega namnażaniu się bakterii, a także usuwa zbędny naskórek, zostawiając nogi gładkie i czyste.

OPINIE

Solnanogi opinieTabletki Solnanogi zmieniły moje stopy z suchych jak wiór na gładkie i miękkie jak u niemowlaka. Regularnie stosowane naprawdę dają znakomite efekty. Tabletkę wrzuca się do wody i moczy nogi – według zalecenia producenta około dwudziestu minut, ale ja czasami tak mocno się relaksowałam, że w ogóle zapominałam o upływającym czasie. - Klara, lat 32.

Solnanogi stosuje ja i moje dziecko. Mamy wrażliwą skórę, której Solnanogi nie podrażnia, a delikatnie pielęgnuje i nawilża. Skład naturalny, zapach bardzo ładny i delikatny. Według mojej opinii – stworzony dla mam i dzieci. - Ewa, lat 29.

Lubię sport, lubię być wiele godzin na nogach i często stopy były tak zmęczone, że nie dawałem rady ćwiczyć tyle, ile chcę. Dzięki tabletkom Solnanogi obtarcia szybko znikały, a pieczenie czy ból praktycznie nie występowało. - Paweł, lat 27.

Za młodu nie dbałam o stopy, a teraz „na starość” mam problemy z rogowaciejącym naskórkiem i nieestetycznie wyglądającymi piętami. Solnanogi pomaga mi stopniowo radzić sobie z problemem. Po każdej kąpieli stopy wyglądają lepiej. – Wanda, lat 59.